Vsn logo
Uw partner in multimediaproducten

VSN Bedrijfsprofiel

VSN pand

Adresgegevens Video Service Nederland


Bedrijfsnaam: Video Service Nederland B.V.
Adres: Nieuwland Parc 313
Postcode / Plaats: 2952 DD Alblasserdam
Postbus: Postbus 92
  2950 AB Alblasserdam
Telefoon: 078-6545556
Fax: 084-8324304
E-mail: info@videoservice.nl
KvK: Rotterdam 24260013
BTW nummer: NL 805040122B01
  Statutair gevestigd te Ridderkerk
Holding maatschappij: Moving Pictures Holding
  Statutair gevestigd te Ridderkerk

Bankrelaties


Rabobank Zwijndrecht: Rekeningnummer 3976.27.114
IBAN: NL16 RABO 0397627114
BIC: RABONL2U
KBC Bank België: Rekeningnummer 734-0281475-87

Contactpersonen


Algemeen directeur: dirk@videoservice.nl Dirk Meiners
Commercieel directeur: jeroen@videoservice.nl Jeroen Visser
Distributie manager: edwin@videoservice.nl Edwin Seltenrijch
Category film: thomas@videoservice.nl Thomas Rapparlié
Category gaming: matthieu@videoservice.nl Matthieu van IJpen
Personeelszaken: josee@videoservice.nl Josee Meiners
Klantenservice: info@videoservice.nl  
Algemeen: info@videoservice.nl  
Administratie: administratie@videoservice.nl  


Login bij VSN

Uw emailadres:
Klantnummer:
Wachtwoord:
  


Contact:
078-6545556
© 2012 Video Service Nederland - Alle rechten voorbehouden